۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ مرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
پایداری شبکه توزیع در نبرد با طوفان مونسون
پایداری شبکه توزیع در نبرد با طوفان مونسون
با وجود شدت بارندگی‌ها، در حال حاضر، برق مشترکان شرکت در هیچکدام از حوزه‌های تحت پوشش قطع نمی‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، با ورود طوفان مونسون به استان و آغاز بارش‌های سنگین، سیل اکثر مناطق تحت پوشش شرکت را در برگرفت.

شهرستان‌های رودبارجنوب، منوجان، بافت، رابر، سیرجان، کهنوج، جیرفت، قلعه‌گنج، عنبرآباد، ریگان و ارزوئیه، بیشترین مقدار بارندگی را طی هفته اخیر ثبت کردند.

وقوع سیل در مناطق مذکور موجب بروز آسیب به زیرساخت‌های شبکه برق رسانی حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب شامل 140 کیلومتر طول خط شبکه و 26 دستگاه ترانسفورماتور با حجم ریالی بالغ بر 125 میلیارد ریال گردیده است.

براساس تمهیدات اندیشیده شده و بالا بودن سطح آمادگی مواجه با خطراتی از جمله سیل، 95 اکیپ شامل 385 نیروی عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان از ساعات ابتدایی وقوع سیل در محل حضور داشته و با تلاش بی وقفه خود ضمن تحت کنترل قرار دادن وضعیت شبکه برق در مناطق خسارت دیده، خاموشی های بوجود آماده در کمترین زمان ممکن برطرف گردید.

شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان با بکارگیری حداکثری نیروهای انسانی و تجهیزات لجستیکی، در تمامی لحظات بحران سیل در محل حضور داشته و این نوید را به مردم شریف ساکن حوزه عملیاتی خود می‌دهد که تا پایان بارندگی‌ها و خروج سامانه مونسون از منطقه، در کنار آن ها بوده و با تمام تلاش سعی می نماید خاموشی های احتمالی را در کمترین زمان ممکن برطرف و شبکه برق رسانی را در حالت پایدار حفظ نماید.
تاریخ:
1401/05/10
تعداد بازدید:
107
منبع:
روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال1401«سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه