۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۹ دي
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
پاداش مشترکین خوش مصرف برق، پرداخت شد
پاداش مشترکین خوش مصرف برق، پرداخت شد
64 میلیارد ریال پاداش همکاری مشترکان خوش مصرف محاسبه و در صورتحساب برق مصرفی این مشترکین اعمال گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، درراستای برنامه های مدیریت مصرف و به منظور کنترل و گذر موفق از پیک مصرف انرژی در تابستان 1400،این شرکت اقدام به امضاء تفاهم نامه همکاری با مشترکان خود اعم از کشاورزی، صنعتی، تجاری، اداری وایستگاهای CNG نموده است.

محمود آبادی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت گفت: با توجه به اینکه ساعات اوج مصرف انرژی در تابستان از ساعت 13 الی17 و 20 الی 23 می باشد، مشترکانی که نسبت به امضاء تفاهم نامه اقدام و میزان مصرف برق خود را کاهش داده اند، مشمول پاداش همکاری شدند .

وی افزود: در این راستا 15985 مشترک پتانسیل ثبت نام و امضاء تفاهم نامه همکاری را داشته اند که از این تعداد 13562 مشترک نسبت به ثبت نام در سامانه و امضاء تفاهم نامه اقدام و حدود 8200 مشترک همکاری موثری مطابق با تفاهم نامه امضاء شده داشته اند که شامل7427 مشترک کشاورزی، 675 مشترک صنعتی و125 مشترک درسایر تعرفه ها می باشند ودر مجموع مبلغ 64 میلیارد ریال پاداش همکاری محاسبه و در صورتحساب برق مصرفی این مشترکان اعمال گردیده است .

در ادامه محمودآبادی بیان نمود: این شرکت هر ساله در قالب برنامه های مدیریت مصرف طرح های تشویقی نیز برای مشترکان همکار ارائه می نماید.

وی همچنین اظهارداشت: امکان قطع بار مشترکین کشاورزی و صنعتی از طریق نصب کنتورهای هوشمند از راه دور نیز فراهم گردیده است.

وی در پایان اعلام کرد با توجه به شروع فصل زمستان و افزایش مصرف گاز در بخش خانگی، تامین سوخت نیروگاه ها با محدودیت مواجه و این امر موجب بروز خاموشی خواهد گردید لذا تقاضا داریم مشترکین محترم نسبت به مدیریت صحیح مصرف برق اقدام فرمایند.

تاریخ:
1400/10/21
تعداد بازدید:
142
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه