۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۹ دي
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
خسارت وارده به شبکه های برق حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان در اثر بارندگی های اخیر
خسارت وارده به شبکه های برق حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان در اثر بارندگی های اخیر
میزان خسارت وارد شده در اثر بارندگی های اخیر 32870 میلیون ریال می باشد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، سید کمال موسوی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت از خسارتی بالغ بر 32870 میلیون ریال طی بارندگی های اخیر خبر داد و گفت: سیل و بارندگی در دوازدهم دی ماه سال جاری سبب بروز خساراتی به شبکه برق حوزه عملیاتی این شرکت شامل شهرستان های منوجان، رودبارجنوب، فاریاب، کهنوج، جیرفت، قلعه گنج، عنبرآباد، ریگان و ارزوئیه شده است.

وی افزود: به دنبال بارندگی های اخیر و وقوع سیل به تعداد 133 اصل پایه ی فشار متوسط ، 9 اصل پایه ی فشار ضعیف و همچنین تعداد 11 دستگاه پست توزیع هوایی به میزان  32870 میلیون ریال خسارت وارد شده است که خوشبختانه با استفاده از توان آمادگی این شرکت و با برنامه ریزی مناسب و اعزام 78 اکیپ اجرایی و همراهی  40 خودرو سبک، 30خودرو سنگین و تعداد 234 نفر، موانع در اولین زمان ممکن مرتفع گردید.

وی همچنین بیان نمود: اجرای پروژه های مقاوم سازی شبکه های توزیع در شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان از سال 93 انجام شده است که طی این پروژه تعداد 21396 هزار پایه فشار متوسط به مبلغ 85846 میلیون ریال در 7 سال گذشته مقاوم سازی شده اند که در نتیجه آن خسارات ناشی از بارندگی های اخیرکاهش چشمگیری داشته است.

لازم بذکر است در تاریخ 15 دی ماه سال جاری همه ی روستاهای بی برق و آسیب دیده به شبکه برق متصل و تمامی مشکلات موجود رفع گردید.

تاریخ:
1400/10/16
تعداد بازدید:
85
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه