۱۴۰۰ جمعه ۸ مرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
جمع آوری 15 دستگاه رمز ارز غیرمجاز در شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
جمع آوری 15 دستگاه رمز ارز غیرمجاز در شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
مدیر دفتر نظارت و کنترل لوازم اندازه گیری گفت: نیروهای عملیاتی این شرکت طی یک اقدام فراگیر و همزمان با کل کشور به تعدادی اشتراک مسکونی، تجاری و صنعتی از پیش شناسایی شده مشکوک در شهرستان های بم، بلوک، عنبرآباد،سیرجان و منوجان مراجعه و با همکاری عوامل قضایی و انتظامی، اقدام به کشف و جمع آوری 15 دستگاه ماینر غیرمجاز شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، حسین حبیبی مدیر دفتر نظارت  و کنترل لوازم اندازه گیری، در خصوص برگزاری مانور سراسری جمع آوری رمز ارز غیرمجاز بیان نمود: در این مانور تعداد 15 دستگاه ماینر توسط پرسنل شرکت و با همکاری عوامل قضایی در شهرستان های بم، بلوک، عنبرآباد،سیرجان و منوجان کشف و ضبط گردید.

وی افزود: دو دستگاه ماینر غیر مجاز در منزل مسکونی شهرستان بم، سه دستگاه از منزل مسکونی روستای توکل آباد شهرستان عنبرآباد، یک دستگاه ماینر از منزل مسکونی در شهرستان منوجان و همچنین پنج دستگاه ماینر از دو منزل مسکونی و یک واحد تجاری در شهرستان سیرجان و دو دستگاه ماینر غیر مجاز از یک مغازه در شهر بلوک، کشف شد.

این مقام مسئول، خاطرنشان کرد: این شرکت با هدف صیانت از حقوق مشترکان برق، جلوگیری از تضییع بیت المال، مدیریت مصرف بار و جلوگیری از خاموشی های ناخواسته ناشی از افت ولتاژ در شبکه برق، مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارزها را به صورت جدی در دستورکار خود قرار داده که تاکنون به نتایج مطلوبی نیز در این مسیر دست یافته ایم.

حبیبی تصریح کرد: با افرادی که منازل، کارگاه ها، دامداری ها، چاه های کشاورزی و سایر اماکن تجاری، عمومی و اداری را به مراکز استخراج غیرقانونی رمز ارزها تبدیل کرده اند، مقابله جدی صورت خواهد گرفت.
وی یادآورشد: مالکینی که قصد اجاره منزل، مغازه، کارگاه، دامداری، چاه کشاورزی و سایر املاک خود را دارند، توجه داشته باشند در صورتی که مستاجر در ملک اجاره ای اقدام به نصب و استفاده از دستگاه های استخراج رمز ارز غیر مجاز نماید، علاوه براعمال جریمه های در نظر گرفته شده بر روی صورتحساب برق مصرفی اشتراک برق، تبعات قانونی این موضوع متوجه مالک انشعاب است.

در پایان حبیبی افزود تا بحال تعداد 624 دستگاه ماینر با ظرفیت نامی 1.7 مگاوات جمع آوری و تحویل مقامات قضایی شده که این امر منجر به کاهش خاموشی های ناخواسته در سطح شبکه شده است.
تاریخ:
1400/03/31
تعداد بازدید:
446
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه