۱۴۰۰ جمعه ۸ مرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
  راه اندازی اعلان خاموشی ها در سامانه برق من توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
راه اندازی اعلان خاموشی ها در سامانه برق من توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
راه اندازی نوتیفیکیشن اطلاع رسانی خاموشی ها در سامانه برق من توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، سیدکمال موسوی، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت از راه اندازی نوتیفیکیشن اطلاع رسانی عمومی و خاموشی ها در سامانه "برق من" خبر داد و گفت: با توجه به هوشمند سازی مراکز اتفاقات و مشترکین، متقاضیان می توانند با ثبت شناسه 13 رقمی اشتراک برق خود ازاخدمات غیر حضوری مرتبط با بهره برداری شبکه و خاموشی ها بهره مند گردند.

وی افزود: مشترکین می توانند از طریق درگاه های مختلف از جمله سامانه برق ایران (برق من)، ارتباط با مرکز فوریت های برق ( 121) بدون نیاز به مراجعه حضوری از خدمات یاد شده استفاده نمایند.

موسوی خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت های مهم این شرکت در حوزه بهره برداری، اطلاع رسانی خاموشی ها به مشترکین محترم می باشد که از جمله خدمات غیرحضوری یاد شده نیز هست.

این مقام مسئول، تاکید نمود: مشترکین عزیز برای کسب اطلاع از خاموشی های محل سکونت و یا کسب و کار خود می توانند از طریق درگاه های یاد شده و با ثبت نمودن شناسه 13 رقمی اشتراک برق خود از خاموشی های احتمالی آگاه شوند.

وی گفت: یکی دیگر از امکانات جدید و آسان اطلاع از خاموشی ها که اخیراً راه اندازی و به بهره برداری رسیده است، اطلاع از خاموشی ها بدون استعلام مشترک از سامانه برق ایران می باشد؛ برای بهره مندی از این امکان پس از ثبت شناسه اشتراک در سامانه، هرگونه خاموشی جاری یا برنامه ریزی شده که در محدوده اشتراک یاد شده وجود داشته باشد و در صورت نصب اپلیکیشن "برق من" و وصل دیتای تلفن همراه به صورت نوتیفیکیشن (اعلان ) به مشترک اطلاع رسانی می شود و نیاز به استعلام از هیچ درگاهی نمی باشد

 اپلیکیشن برق من را می توان  از طریق لینک ذیل نصب نمود

 https://saapa.ir/mobile-app   
تاریخ:
1400/03/27
تعداد بازدید:
623
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه