۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
کشف و ضبط 598 دستگاه استخراج رمز ارز غیر مجاز، توسط نیروی انتظامی و با همکاری شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
کشف و ضبط 598 دستگاه استخراج رمز ارز غیر مجاز، توسط نیروی انتظامی و با همکاری شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
598 دستگاه استخراج رمز ارز غیر مجاز، توسط نیروی انتظامی و با همکاری شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، کشف و ضبط گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، حسین حبیبی مدیر دفتر نظارت بر کنترل لوازم اندازه گیری شرکت با اشاره به عملیات گسترده برای کشف دستگاه های رمز ارز غیرمجاز در حوزه شرکت برق جنوب استان کرمان،بیان نمود: تعداد 36 مرکز استخراج رمز ارز غیر مجاز با 598 دستگاه در شهرستان های سیرجان، بم، جیرفت، بردسیر و ریگان کشف و ضبط گردید.

وی افزود: در جریان این عملیات، افراد سودجویی که از برق شهری برای استخراج رمز ارز به صورت غیر مجاز استفاده می کردند شناسایی و تحویل مقامات قضایی شدند.

حبیبی همچنین خاطرنشان کرد: این 36 مرکز میزان 1196 کیلووات از برق شهری را استفاده نموده که این میزان، فشار زیادی را بر شبکه تحمیل می کرد و موجب افت ولتاژ و خاموشی می گردید که خوشبختانه با شناسایی این مراکز میزان 1196 کیلووات ظرفیت شبکه آزاد گردید.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: دستگاههای ماینر، علاوه بر مصرف بالای برق و استفاده از تعرفه ارزان، خسارت زیادی به شبکه های توزیع وارد کرده و بخشی از خاموشی ناخواسته را سبب می شوند لذا از شهروندان تقاضا داریم به منظور ایجاد رفاه و آسایش عمومی در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به سامانه 121 فوریت برق گزارش کنند.

تاریخ:
1400/03/18
تعداد بازدید:
147
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه