۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
جلسه مدیریت پیک بار دستگاه های اجرایی در شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
جلسه مدیریت پیک بار دستگاه های اجرایی در شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
جلسه مدیریت پیک بار دستگاه های اجرایی در شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، این نشست با حضور مدیر عامل، سرپرست معاون فروش و خدمات مشترکین، مدیر دفتر مدیریت مصرف، مدیر دفتر روابط عمومی و مدیران برق شهرستان ها به صورت ویدئو کنفرانس، برگزار گردید.

عبدالوحید مهدوی نیا ضمن تشکر و خدا قوت به همکاران و مدیران برق شهرستان ها که از هیچ تلاشی برای گذر موفق از پیک بار دریغ نمی کنند، بیان نمود: خوشبختانه با توجه به اقدامات صورت گرفته مانند راه اندازی اتاق پایش، ارسال پیامک، پیگیری مشترکین همکار در طرح های صنعتی کشاورزی و تجاری و ...  این شرکت بالاترین همکاری مشترکین را تا کنون داشته است.

 وی افزود: از دوشنبه هفته گذشته تا کنون، 150 مگاوات همکاری مشترکین بخش تجاری، صنعتی و کشاورزی داشته‌ایم و این مهم سبب گردید که از روز دوشنبه هیچ خاموشی برای مشترکین در بخش های تجاری و خانگی شرکت نداشته باشیم.

 این مقام مسئول خاطرنشان کرد: پیگیری برای همکاری مشترکین یکی از مهمترین اقداماتی است که بایستی صورت بگیرد و می توان با آگاه سازی و اطلاع رسانی مناسب، مشترکین را برای امضای تفاهم نامه و شرکت در طرح های کاهش مصرف در ساعات پیک، متقاعد نمود.

 وی تاکید نمود: با توجه به دستورالعملی که از طرف شرکت توانیر و با امضای مقامات ارشد ابلاغ شده است، تمامی ادارات بایستی مصرف برق خود را تا 50 درصد کاهش دهند و این اقدام برای تمامی ادارات الزامی می باشد.

مهدوی نیا از راه اندازی اتاق پایش در استانداری برای برخورد جدی با اداراتی که در اجرای این دستورالعمل تخطی کرده اند خبرداد و گفت: استانداری و بسیج ادارات در زمینه کاهش مصرف برق ادارات، همکاری خوبی دارند و در این زمینه پا به پای ما تلاش و پی گیری های لازم را انجام می دهند.

 وی با بیان اینکه از 573 اداره حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، 365 اداره همکاری لازم را نداشته و مصرف برق خود را کاهش نداده اند، گفت: برای حل این مشکل بایستی با جدیت بیشتر با اداراتی که همکاری نمی کنند تذکر داده می شود بو در راستای دستورالعمل صادره، ادارات نسبت به کاهش 50 درصدی مصرف برق خود در ساعت اداری و 90  درصد در وقت غیر اداری اقدام نمایند

 

 مهدوی نیا در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: اداراتی که دارای دیزل ژنراتور هستند بایستی از ساعت 12 ظهر تا پایان ساعت اداری آنها را وارد مدار نمایند و در صورت انجام ندادن، برق آن دستگاه قطع بشود تا دیزل ژنراتورها به مدار بیایند.

این مقام مسئول مراکزی را که در اولویت تامین برق هستند و نباید دچار خاموشی شوند، برشمرد و گفت: بیمارستان ها و مراکز درمانی و محل های نگهداری واکسن، فرمانداری ها و مراکز انتخابات، مراکز و فرستنده های صدا و سیما، تجمعات و سخنرانی های رسمی ستادهای انتخاباتی و محل برگزاری آزمون و امتحانات از جمله مراکزی هستند که بایستی برق آن ها در هر شرایطی تامین گردد.

تاریخ:
1400/03/10
تعداد بازدید:
135
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه