۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
تقدیر از دفاتر پیشخوان و ICT  روستایی برتر توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
تقدیر از دفاتر پیشخوان و ICT روستایی برتر توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
از دفاتر پیشخوان و ICT روستایی پاسخگو در ارائه خدمات الکترونیکی برق توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، محمد علی علیخاصی سرپرست معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت در خصوص تقدیر از دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی بیان نمود: در راستای تعمیق بخشیدن به خدمات الکترونیک، ارتقاء کیفیت و افزایش سرعت خدمات ارائه شده، این شرکت اقدام به ارزیابی امور مربوط به خدمات الکترونیک حوزه برق جنوب استان کرمان و تقدیر از دفاتر پیشخوان و دفاتر ICT روستایی برتر، نموده است.

وی افزود: کلیه دفاتر پیشخوان تحت پوشش شرکت برق جنوب استان کرمان توسط بخش مشترکین و بر اساس میزان خدمات ارائه شده، کیفیت، سرعت عمل و تکریم ارباب رجوع ارزیابی شده و در نهایت تعداد 19 دفتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی به عنوان دفاتر برتر انتخاب شدند.

علی خاصی در ادامه سخنان خود، خاطر نشان کرد: این اقدام با هدف بهره وری بیشتر، ایجاد انگیزه و رقابت بین دفاتر مذکور، صورت پذیرفت.

این مقام مسئول تصریح نمود: در شهرستان های بزرگ مانند سیرجان، بم و جیرفت هر کدام دو دفتر و سایر شهرستان ها یک دفتر به عنوان برترین ها انتخاب شدند و از ایشان با اهداء تندیس و جوائز نفیس تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است یکی از مهمترین اهداف استراتژیک شرکت به صفر رساندن خدمات حضوری و عدم نیاز به حضور ارباب رجوع  در محل می باشد.

تاریخ:
1400/03/11
تعداد بازدید:
169
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه