۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
برگزاری مراسم افتتاحیه ممیزی ارزیابی داخلی عملکرد سال 99 در مدیریت های برق شهرستان های حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
برگزاری مراسم افتتاحیه ممیزی ارزیابی داخلی عملکرد سال 99 در مدیریت های برق شهرستان های حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
مراسم افتتاحیه ممیزی ارزیابی داخلی عملکرد سال 99 در مدیریت های برق شهرستان های حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، این نشست به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیر عامل، معاونین، مدیران شرکت و همچنین مدیران برق شهرستان های حوزه عملیاتی شرکت ،بیست و دوم فروردین ماه سال جاری در سالن کنفرانس برگزار گردید.

عبدالوحید مهدوی نیا، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان ضمن تشکر از همکاران برای دستاوردهای حاصل شده در سال گذشته، بیان نمود: شرکت توزیع برق جنوب کرمان یک شرکت خدماتی می باشد و مهمترین وظیفه آن ارائه هر چه بهتر خدمات است که در این راستا بایستی نتایج فرایندهای انجام شده را بررسی، نقاط ضعف و قوت شناسایی و اقدامات لازم جهت بهبود روش انجام فرایند، صورت بگیرد و این مهم انجام نمی شود مگر از طریق دستگاه های نظارتی و انجام ممیزی داخلی که به صورت سالانه در شرکت ما صورت می گیرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت این ممیزی بایستی تمامی مدیران برق شهرستان ها برای ارزیابی هرچه بهتر و با دقت بالا، فعالیت های انجام شده در امور را به درستی به ممیزین ارائه نمایند.

عبدالحمید شیرنژاد، معاون منابع انسانی شرکت نیز با اشاره به شیوع گسترده بیماری کرونا، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و طبق دستور مدیر عامل شرکت، ممیزی ارزیابی داخلی که تا قبل از آن بایستی به صورت حضوری صورت پذیرد هم اکنون به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد.

وی افزود: بهترین مدیران افرادی هستند که بتوانند از تهدید ها به عنوان فرصتی برای ترقی و پیشرفت استفاده نمایند و بیماری کرونا تهدیدی برای انجام فعالیت های یک سازمان به صورت حضوری می باشد که بایستی مدیر هر امور بیشترین تلاش خود را برای انجام هر چه بهتر این ممیزی داشته باشیم.

در ادامه این نشست فرزانه امجدی، مدیر دفتر توسعه و تحول اداری در ادامه این نشست بیان کرد: این ممیزی بر اساس ISO 9001 ویرایش 2015 می باشد که برای سومین سال متمادی در این شرکت، انجام خواهد شد.

وی اهداف اجرای ممیزی ارزیابی داخلی ISO 9001 ویرایش 2015 را برشمرد و گفت: بررسی و تحلیل عملکرد سازمان، حصول اطمینان از تحقق برنامه‌های تعیین شده در راستای دستیابی به اهداف و خط مشی سازمان، تعیین انطباق یا عدم انطباق فعالیتهای سازمانی با معیارهای استاندارد سیستم مدیریت کیفیت، شناسایی اقدامات بهبودی که می تواند به پیشرفت و سود آوری سازمان کمک کند از جمله مهمترین اهداف برگزاری این ممیزی می باشد.

وی افزود: پروژه نظام آراستگی در سال 93 از مدیریت برق سیرجان آغاز گردید و در حال حاضر ممیزی مراقبتی بر اساس پنج اصل ساماندهی، نظم و ترتیب،  نظافت، استاندارد سازی، انضباط فردی به صورت سالانه در 16 امور و ستاد انجام می گیرد و از اهداف آن می توان به سنجش و تعیین میزان انطباق فعالیتهای انجام شده در سازمان با اصول پنچ گانه نظام آراستگی و همچنین تعیین اقدامات اصلاحی مورد نیاز برای برطرف کردن عدم انطباق های مشاهده شده اشاره نمود.

مدیر دفتر توسعه و تحول اداری، خاطرنشان کرد: گواهی نامه سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیستHSE)) نیز در سال 98 اخذ گردید و در سال 99 اولین ممیزی مراقبتی آن توسط شرکت مربوطه انجام گرفت.

وی ضمن تاکید بر اهمیت سیستم مدیریت HSE، تصریح نمود: از مزیت ها و اهداف این سیستم می توان به انطباق فرایندها ورویه های ایمنی در راستای رسیدن به اهداف HSE، بررسی تاثیر اقدامات کنترلی وپیشگیرانه در جهت شناسایی ورفع خطرات، شناسایی نقاط قوت وضعف وفرصت های بهبود، شناسایی عدم انطباق های ایمنی – بهداشت شغلی ومحیط زیست با توجه به الزامات قانونی و همچنین بررسی اقدامات صورت گرفته در خصوص رفع عدم انطباق های ممیزی قبلی  اشاره نمود.

وی در پایان سخنان خود شیوه اجرای این ممیزی را تشریح و الزامات مربوط به این اقدام را بیان نمود.

لازم بذکر است این ممیزی امسال برای اولین بار به صورت غیرحضوری در شرکت برگزار خواهد شد.

تاریخ:
1400/01/22
تعداد بازدید:
218
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
آدرس:  کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان
کدپستی : 7618815676               تلفکس :  32110402-034
تلفن گویا: 5-32110403-034    صندوق پستی: 344-76175
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه