۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۵ فروردين
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
افتتاح هزار و 358 طرح برق رسانی در منطقه 3 کشور
افتتاح هزار و 358 طرح برق رسانی در منطقه 3 کشور
نخستین هفته از پویش هر هفته الف - ب - ایران در سال 1400، تعداد 1358 پروژه با سرمایه گذاری 395 میلیارد و 400 میلیون تومان به صورت ویدیو کنفرانس با حضور وزیر نیرو در استان های یزد، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و کرمان بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، این آیین با حضور وزیر نیرو، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توانیر،معاون هماهنگی توزیع توانیر و مدیران عامل شرکت های توزیع برق کشور از طریق ویدئو کنفرانس و همچنین معاون امور عمرانی استانداری کرمان، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، مدیر عامل آب منطقه ای و رئیس شورای انسجام بخشی، و معاونین و مدیران شرکت های توزیع شمال و جنوب کرمان در سالن کنفرانس شرکت برق جنوب استان کرمان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان در آیین افتتاح همزمان پنج طرح بزرگ توزیع نیروی برق کشور، گفت: امروز به نمایندگی از شرکت های توزیع برق منطقه سه کشور شامل استان های یزد، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و کرمان یک هزار و 358 طرح با اعتبار 395 میلیارد و 400 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

عبدالوحید مهدوی نیا افزود: با افتتاح طرح های امروز در حوزه منطقه سه شرکت توزیع برق 52 هزار مشترک جدید به مشترکان این شرکت اضافه می شوند و 77 روستا نیز برقدار خواهند شد.

وی تصریح کرد: همچنین 870 کیلومتر شبکه فشار متوسط، یک هزار و 230 شبکه فشار ضعیف،  تعداد یک هزار و 300 پست توزیع به ظرفیت 180 مگا آمپر و تعویض یک هزار و 410 کیلومتر سیم مسی به شبکه کابل خودنگهدار در این پویش و در منطقه سه شرکت های توزیع برق کشور به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان بیان کرد: طرح هوشمند سازی مراکز اتفاقات(هما) نیز در حوزه شرکت های توزیع برق منطقه سه کشور قابل اجرا می باشد که امکان ارتباط دو سویه با مشترکین و رصد و نظارت بر خاموشی ها را فراهم می سازد.

مهدوی نیا افزود: در گذشته برای پی گیری خاموشی های مشترکین با دغدغه های فراوانی مواجه بودیم که خوشبختانه با اجرایی شدن  این طرح بسیاری از مشکلات مشترکین در زمان خاموشی ها برطرف شده است.

در این ارتباط رضا اردکانیان وزیر نیرو با قدردانی از اقدامات شرکت های توزیع برق منطقه سه کشور، گفت: طرح های افتتاحی در حوزه منطقه سه اقدام مثبتی در جهت رفاه و توسعه مردم این مناطق است.

در نخستین پویش هر هفته _ الف _ ب _ ایران در سال 1400،  همزمان پنج طرح بزرگ شبکه توزیع نیروی برق کشور در قالب هشت هزار و 142 پروژه توسعه، احداث، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق با مجموع سرمایه گذاری 2 هزار و 900 میلیارد تومان در 31 استان کشور به بهره برداری رسید.

تاریخ:
1400/01/17
تعداد بازدید:
116
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
آدرس:  کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان
کدپستی : 7618815676               تلفکس :  32110402-034
تلفن گویا: 5-32110403-034    صندوق پستی: 344-76175
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه