۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۵ فروردين
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
تدوین و انتشار کتاب
تدوین و انتشار کتاب "نحوه محاسبات بهای برق مصرفی تعرفه خانگی" توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
کتاب "نحوه محاسبات بهای برق مصرفی تعرفه خانگی" توسط معاون و کارشناس ارشد آمار و تجزیه و تحلیل داده دفتر فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان،منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، محمد سلیمانی ساردو معاون فروش و خدمات مشترکین و نجمه یوسف الهی کارشناس این بخش، کتاب "نحوه محاسبات بهای برق مصرفی تعرفه خانگی" در مناطق عادی، گرمسیر یک و گرمسیر دو را تالیف نموده و هم اکنون چاپ و در دسترس عموم قرار گرفته است.

سلیمانی ساردو در این خصوص، بیان نمود: این کتاب با حمایت دفتر تحقیقات شرکت برق جنوب کرمان و با جامعه هدف مشترکین خانگی، برای استفاده عموم مردم  به زبانی ساده و قابل فهم همگان نوشته شده است.

وی افزود: اطلاع و آگاهی مناسب مشترکین خانگی از نحوه صدور صورتحساب برق مصرفی از دغدغه های اصلی شرکت و نیز مشترکین می باشد که تعدد دستورالعمل ها، آیین نامه، بندهای مصوب و مرتبط در قوانین مختلف سبب سردرگمی مشترکین در نحوه محاسبه قبوض برق خانگی گردیده و از آنجائیکه تاکنون کتابی جامع پیرامون این موضوع تالیف نشده و نیاز آحاد مردم نیز می باشد برآن شدیم که این کتاب را در هفت فصل و 212 صفحه تالیف و منتشر نمائیم.

این مقام مسئول در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل شرکت و تمامی افرادی که در این راه حمایت های لازم را داشتند، بیان نمود: جلدهای دیگر این کتاب در سال آینده منتشر خواهد شد و امیدواریم توانسته باشیم با انتشار این کتاب به برخی از سوالات و ابهامات مشترکین پاسخ و مشکلات مذکور را  نیز کاهش داده باشیم.

 

 

 

تاریخ:
1399/12/27
تعداد بازدید:
347
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
آدرس:  کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان
کدپستی : 7618815676               تلفکس :  32110402-034
تلفن گویا: 5-32110403-034    صندوق پستی: 344-76175
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه