۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
ملاقات مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان با فرمانده بسیج ادارات استان کرمان
ملاقات مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان با فرمانده بسیج ادارات استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، این نشست با حضور مدیر عامل فرمانده بسیج ادارات استان کرمان و نماینده بسیج شرکت برگزار شد.

عبدالوحید مهدوی نیا مدیر عامل شرکت برق جنوب استان کرمان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های صورت گرفته با بسیج ادارات، گفت: فرهنگ سازی و آموزش روش های صحیح از الزامات اصلاح الگوی مصرف است و بایستی با فرهنگ سازی، اصلاح الگوی مصرف را در جامعه نهادینه کنیم.

وی افزود: دستگاه های اجرایی بایستی الگوی خوبی برای سایر مشترکین باشند و در فرهنگ سازی مصرف بهینه برق پیشقدم شوند.

مهدوی نیا خاطرنشان کرد: برای تمام ادارات، کنتور هوشمند نصب شده و تمامی ادارت پایش می شوند و در صورتی که بعد از ساعت 13 اداره ای بیش از مقدار مقرر شده استفاده کند توسط مسئول بسیج ادارات به آنها تذکر داده میشود و این مکانیزم تاثیر بسزایی در کاهش پیک ظهر تابستان سال جاری داشت.

وی با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل شرکت با مجموعه بسیج ادارات و محلات و مساجد بیان نمود: بسیج می تواند از طریق مساجد و محلات،  فرهنگ سازی مصرف بهینه برق را انجام دهد و همچنین ادارات شهرستانهای تحت پوشش شرکت را پایش و نسبت به آگاه سازی ایشان اقدام نماید.

این مقام مسئول بیان داشت: تفاوت مدیری ت مصرف برق در بین شهرستان هایی که بسیج ادارت فعال داشتند بسیار محسوس بود.

سرهنگ پاداش، فرمانده بسیج ادارات ضمن تشکر و تاکید بر همکاری های متقابل با شرکت برق جنوب کرمان بیان نمود: امروزه برق یکی از اساسی ترین نیازهای کشور است و بخشی از مشکلات بوجود آمده در صنعت برق ناشی از اسراف در این زمینه می باشد در همین راستا بسیج، مانند سال های گذشته، تمام همت خود را برای فرهنگ سازی مدیریت مصرف انرژی برق انجام خواهد داد.

وی اظهار کرد:  طبق آمار موجود، بخش عمده مباحث مدیریت مصرف انرژی می تواند از طریق ادارات و سازمان های استان اطلاع رسانی گردد که در این راستا می توان با کمک بسیجیان شیوه های مصرف انرژی برق را اصلاح و بهینه سازی نمود.

شایان ذکر است در این دیدار سید محمد رضوی علوی نماینده بسیج شرکت گزارشی از اقدامات انجام شده برای گذر از پیک بار سال 98 ارائه نمود.

 

 

 

تاریخ:
1399/06/11
تعداد بازدید:
125
منبع:
دفتر روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1399،  جهش تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه