۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
ارائه گزارش عملکرد اداره برق شهرهای زیدآباد و خواجوشهر سیرجان
ارائه گزارش عملکرد اداره برق شهرهای زیدآباد و خواجو شهر سیرجان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، عباس زیدآبادی مدیر برق شهر خواجو شهر به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در سال 98 پرداخت و گفت: اداره برق شهر خواجوشهر در سال97 از نمایندگی به اداره ارتقاء یافت تا بتواند با ارائه خدمات مطلوب به مشترکین در مسیر رسیدن به برنامه استراتژیک  2808  تا سال 1404 گام بردارد.

مدیر اداره برق شهر خواجوشهر بیان داشت: بخش گلستان با مرکزیت خواجوشهر در 35 کیلومتری شهرستان سیرجان با وسعت3200 کیلومتر مربع و 160 روستا بزرگترین بخش  این شهرستان می باشد که به قطب کشاورزی و صنایع جنبی معدن گل گهر تبدیل شده است.

وی افزود:اداره برق خواجوشهر دارای یک پست فوق توزیع دارای هفت فیدر خروجی و پیک بار24  مگاوات در ساعت می باشد و به هفت هزار مشترک، خدمات ارائه می نماید.

 عباس زیدآبادی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و انجام تعمیرات مستمر توسط گروه خط گرم و همکاران بهره برداری، شاهد کاهش خاموشی در این منطقه بوده ایم که این مهم رضایت مشترکین را در برداشته است.

وی تصریح نمود: با در اختیار گرفتن یک دستگاه بالابر،  585 دستگاه چراغ تعمیر و 301 دستگاه چراغ جدید ،خاموشی های روشنایی معابر نیز به میزان قابل توجهی، رفع گردیده است.

زیدآبادی در خصوص  افت ولتاژهای این منطقه بیان کرد: با نصب یک دستگاه ترانسفورماتور100کاوا در روستای دارستان و همچنین تعمیر و اصلاح شبکه فرسوده روستای ایزد آباد با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال، مشکلات افت ولتاژ منطقه تا حدود زیادی برطرف شده است.

مدیر اداره برق شهر خواجو شهر در ادامه گفت: همچنین با برگزاری چندین مانور گروهی و اصلاح شبکه، تعویض کنتورهای معیوب و جمع آوری انشعابات غیرمجاز، شاهد کاهش تلفات در این منطقه بودیم.

شایان ذکر است بخش بلورد نیز با 4000 مشترک و 4 فیدر زیر نظر این مجموعه اداره می شود.

 

 

شهر زیدآباد در سال 97 از نمایندگی به اداره برق ارتقا یافت تا بتوان با ارائه خدمات جامع تر نسبت به رفع مشکلات مشترکین این منطقه گام بردارد.

 

مجتبی عباسلو، مدیر اداره برق شهر زیداباد نیز به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده طی یک سال گذشته  پرداخت و گفت: این شهر در سال 97 از نمایندگی برق به مدیریت برق ارتقا یافت تا بتوان با ارائه خدمات جامع تر نسبت به رفع مشکلات مشترکین این منطقه گام بردارد.

وی افزود: رفع خاموشی معابر مرکز شهر زیداباد و روستاهای تابعه به تعداد 560 مورد، تبدیل شبکه های فرسوده به شبکه کابلی به منظور بهینه سازی، رفع افت ولتاژ، عدم امکان سرقت و کاهش میزان قطعی برق به میزان تقریبی هشت کیلومتر، گوشه ای از اقدامات مطلوب این اداره بوده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: همچنین نصب سه دستگاه ترانسفور ماتورجهت رفع افت ولتاژ در مناطق محمود اباد، عماد اباد و حسن اباد مهراب خان؛ تامین برق متقاضیان فاقد برق شهرک بنیاد مسکن امام جواد (ع) محمود اباد، تامین برق متقاضیان شهری و روستایی به میزان تقریبی یکصد و چهل میلیون ریال، واگذاری 240 انشعاب به متقاضیان؛ بازدید ،تعویض و رفع عیب 452 کنتور خراب و فرسوده از جمله اقداماتی بود که  سبب رضایت مشترکین در این منطقه شده است.

عباسلو گفت: این اداره تمام تلاش خود را برای پاسخگویی به تقاضاهای مشترکین در کمترین زمان و بدون نیاز به رجوع مشترک در محل اداره برق سیرجان، خواهد کرد و امیدواریم باهمراهی مردم شریف و عزیز این منطقه، شاهد به صفر رساندن حضور مشترکین به شهرستان سیرجان باشیم.

وی در خصوص مدیریت مصرف برق تاکید نمود:  با توجه به رشد اقتصادی منطقه  و توسعه روز افزون بخش صنعتی و کشاورزی از مشترکین این بخش تقاضا داریم با توجه پیک بار شبکه در تابستان به منظور گذر از پیک و تامین برق مداوم و پایدار در ساعات اوج بار (13 الی 17)با رعایت الگوی مصرف این صنعت را یاری رسانند

 

تاریخ:
1399/05/01
تعداد بازدید:
118
منبع:
دفتر روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1399،  جهش تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه