۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
اقدامات انجام شده دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در سال 98
مبلغ کل هزینه شده دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل: در سال 98 به میزان 29 هزار میلیون ریال می باشد و این دفتر تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر انجام می دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، حمید مردادی مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل، در خصوص اقدامات انجام شده در سال 98 بیان نمود: طراحی و ساخت کابین سیار برای دیزل ژنراتور به ظرفیت 50 کاوا به همراه یو پی اس 3 فاز 10 کاوابا قابلیت کارکرد به عنوان دیسپاچینگ سیار یکی از اقدامات برجسته این مدیریت بوده است.

وی افزود: طراحی و ساخت ماشین حفار فوری با قابلیت حفر چاله در زمین های سنگلاخ و همچنین، 70 پایه روشنایی سه تیکه خود ایستا با قابلیت نصب کابل خودنگهدار جهت استفاده در شرایط بحرانی طراحی و ساخته شده است.

مرادی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: خرید دیزل ژنراتور 172 کاوا برای ستاد شرکت، خرید 10 دستگاه موتور برق 5/7 کاوا جهت استفاده در مراکز اتفاقات مدیریت های برق و همچنین تعداد 3807 پایه در راستای پایداری بیشتر شبکه مقاوم سازی شده است.

مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل تصریح کرد: در سال 98 سه دستگاه جهت هیتر گازوئیلی در مدیریت های برق مناطق سردسیر به منظور تامین گرمایش محیطی در فضای آزاد برای برقکاران در شرایط برف و سرما و 20 دستگاه برج روشنای کمپی  به منظور تامین روشنایی محیطی در زمان بحران خریداری شده است.

وی در پایان سخنان خود به مبلغ اعتبار هزینه شده برای موارد مذکور اشاره کرد و گفت: مبلغ کل هزینه شده در سال 98 به میزان 29 هزار میلیون ریال می باشد و این دفتر تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر انجام می دهد.

 

 

تاریخ:
1399/03/24
تعداد بازدید:
90
منبع:
دفتر روابط عمومی
سال 1399،  جهش تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه