۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
مبادله تفاهم نامه "کاهش بار شهرک های صنعتی در ایام پیک شبکه سراسری برق" مابین شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان و شرکت شهرک های صنعتی
مبادله تفاهم نامه "کاهش بار شهرک های صنعتی در ایام پیک شبکه سراسری برق" مابین شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان و شرکت شهرک های صنعتی

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان این آیین باحضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، مدیر عامل شرکت های صنعتی، معاون فروش و خدمات مشترکین و مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت برق جنوب کرمان، اردیبهشت ماه سال جاری برگزار گردید.

مهدوی نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان در خصوص تفاهم نامه کاهش بار شرکت های صنعتی در ایام پیک شبکه سراسری برق تصریح نمود: این تفاهم نامه در راستای همکاری صنایع در مدیریت پیک بار سال 99 منعقد می گردد و در صورت همکاری صنایع با شرکت برق، علاوه بر تخفیفاتی که شامل این صنایع  می شود، صنعت مذکور نیز از لیست احتمالی مدیریت اضطراری بار حذف خواهند شد.

وی افزود: این تفاهم نامه کمک شایانی به گذر از پیک بار سال 99 خواهد کرد و این مهم باعث جلوگیری از اعمال خاموشی های ناخواسته، توسط شرکت می شود.

وی افزود: مصرف برق مشترکین صنعتی در سال گذشته  305 میلیون کیلو وات ساعت به مبلغ 31 میلیارد تومان برق بوده است که از این بین شهرستان های سیرجان، بم و جیرفت بیشترین میزان مصرفی را داشتند.
مجتبی ثمره، مدیر دفتر مدیریت مصرف به ارائه گزارشی از فعالیت های شرکت در خصوص طرح های تشویقی در حوزه صنایع پرداخت و گفت: سال گذشته 522 تفاهم نامه بین شهرک های صنعتی و مشترکین صنعتی با قدرتی بیش از یک مگاوات مبادله شده است و مقدار دیماندی کاهش یافته در سال 98 بیش از 10 مگا وات بوده است و در مجموع  مبلغی قریب به 900 میلیون تومان پاداش به مشترکین صنعتی همکار اهداء گردیده است.

وی خاطرنشان کرد:تفاهم نامه هایی که سال 98 با کلیه مشترکین صنعتی، کشاورزی و اداری منعقد شد، رشد بسیار خوبی نسبت به سال 97 داشته و  در میزان پاداش مشترکین، حدود 60 درصد رشد مشاهده شده است.

ثمره در ادامه سخنان خود تصریح نمود: برای گذر از پیک بار سال 99 نرم افزاری طراحی شده که با استفاده از آن، بار شهرک های صنعتی و مشترکین صنعتی با قدرت بیش از یک مگاوات شهرستان های تحت حوزه عملیاتی شرکت به صورت دقیق پایش می شود.

وی افزود: با توجه به ضوابط اجرائی پاسخگویی بار مشترکین صنعتی در حوزه فعالیت این شرکت، صنایع می توانند از طرح های ذیل استفاده نموده و از تخفیفاتی که به ایشان تعلق می گیرد بهره مند شوند.

ثمره طرح های مذکور را برشمرد و گفت:جابجایی تعطیلات هفتگی از روز جمعه به یکی از روزهای کاری هفته از ابتدای تیرماه تا انتهای مرداد ماه، کاهش بار برنامه ریزی شده در ساعات اوج بار شبکه از 20 خرداد تا 15 شهریور، کاهش یا قطع بار برنامه ریزی شده از ابتدای تیر لغایت انتهای مرداد ماه برای صنایع تک شیفت، از جمله طرح هایی می باشد که این شرکت در اختیار صنایع همکار می گذارد.

 

تاریخ:
1399/02/30
تعداد بازدید:
86
منبع:
دفتر روابط عمومی
سال 1399،  جهش تولید
آدرس:  کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان
کدپستی : 7618815676               تلفکس :  32110402-034
تلفن گویا: 5-32110403-034    صندوق پستی: 344-76175
 کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه