۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
ساخت دستگاه چاله زنی برای اولین بار در کشور توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
ساخت دستگاه چاله زنی برای اولین بار در کشور توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

به گزاش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان حمید مرادی مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل شرکت از ساخت دستگاه چاله زن برای اولین بار در کشور خبر داد و گفت: این دستگاه به پیشنهاد همکاران شرکت برق جنوب کرمان و با همکاری شرکت هیماکو ساری ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی افزود: هدف از طراحی و ساخت این دستگاه، حفر چاله و کمک به نصب پایه های برق در زمان وقوع حوادثی از قبیل سیل، زلزله، طوفان، برف و... می باشد و به دلیل آسیب دیدن جاده ها در مواقع بحران، دسترسی و بازسازی شبکه های برق خسارت دیده در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد.

مرادی مزایا و قابلیت های دستگاه چاله زن را برشمرد و گفت: این دستگاه توانایی حفاری در عمق دو متر و با قطر 60 سانتی متر را دارد و همچنین دارای مته الماس با امکان حفاری در زمین های سنگلاخ را به ما می دهد و مجهز به سیستم تنظیم فشار حفاری می باشد.

وی در ادامه سخنان خود بیان نمود: با استفاده از این دستگاه، زمان حفر یک چاله از چند ساعت به چند دقیقه کاهش می یابد؛ افزایش عمق و قطر چاله نسبت به نمونه های مشابه موجود داخلی و همچنین کاهش هزینه ها نسبت به نمونه های قبل، از مزایای این دستگاه می باشد.

مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل خاطرنشان کرد: دستگاه چاله زن، قابل نصب بر روی تراکتور چهار سیلندر، فرگوسن و رومانی و ترجیحا جفت دیفرانسیل می باشد و همچنین این دستگاه، حفر چاله برای یک پایه برق را در کمتر از پنج دقیقه انجام می دهد.

تاریخ:
1399/02/27
تعداد بازدید:
117
منبع:
دفتر روابط عمومی
سال 1399،  جهش تولید
آدرس:  کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان
کدپستی : 7618815676               تلفکس :  32110402-034
تلفن گویا: 5-32110403-034    صندوق پستی: 344-76175
 کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه