۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
پایش برخط مشترکین تحت حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
پایش برخط مشترکین و شهرک های صنعتی در شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، ثمره مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت،بیان نمود: به منظور تحقق برنامه های ابلاغی از سوی شرکت مادر تخصصی توانیر برای عبور از پیک بار سال 99، چهار نفر نیروی آموزش دیده و مجرب در قالب شرکت پیمانکار، مشغول به کار شدند و وظیفه پایش مصرف انرژی الکتریکی کلیه مشترکین حوزه فعالیت شرکت که دارای کنتور هوشمند(فهام) می باشند را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: با توجه به ضوابط اجرایی پاسخگوی بار سال 99 کلیه مشترکین کشاورزی، صنعتی، اداری،مولدین خود تامین و CNGکه با این شرکت تفاهم نامه را امضا کنند از طرح های تشویقی بهره مند می شوند.

ثمره خاطرنشان کرد: ذخیره عملیاتی، جابجایی تعطیلات هفتگی از روز جمعه به یکی دیگر از روزهای هفته، کاهش بار برنامه ریزی شده در ساعات اوج بار شبکه، کاهش قطع بار برنامه ریزی شده 24 ساعته و تعیین ساعت کار برنامه ریزی شده از جمله طرح هایی می باشند که صنایع می توانند با انعقاد تفاهم نامه با شرکت توزیع از طرح های مذکور استفاده نمایند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف در ادامه سخنان خود بیان نمود: همچنین مشترکین پر مصرف خانگی و تجاری نیز شناسایی و در این خصوص به این مشترکین اطلاع رسانی می گردد که بیش از الگوی مصرف در حال استفاده از برق می باشند و بایستی در مصرف برق خود صرفه جویی نمایند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اگر مشترکین کشاورزی از 15 خرداد ماه لغایت 15 شهریور به مدت 31 روز پیوسته از ساعت 13 الی 17 موتور پمپ های خود را خاموش نمایند، علاوه بر عدم نیاز به پرداخت قبوض برق خود پاداش قابل توجهی نیز توسط شرکت به ایشان تعلق می گیرد.

ثمره در ادامه سخنان خود گفت: مشترکین جهت کسب اطلاعات بیشتر برای استفاده از تخفیفات ارائه شده از سوی این شرکت می توانند به مدیریت برق شهرستان خود مراجعه و تفاهم نامه همکاری را امضا نمایند که در نهایت از پاداش های متنوع ارائه شده توسط شرکت برق جنوب استان کرمان بهره مند شوند.

 

تاریخ:
1399/02/24
تعداد بازدید:
116
منبع:
دفتر روابط عمومی
سال 1399،  جهش تولید
آدرس:  کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان
کدپستی : 7618815676               تلفکس :  32110402-034
تلفن گویا: 5-32110403-034    صندوق پستی: 344-76175
 کانال اطلاع رسانی پیام رسان سروش
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه