۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
پیام تبریک مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)
مهدوی نیا، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان با صدور پیامی به مناسبت سالروز میلاد با سعادت امیرالمومنین حضرت علی (ع)، گرامیداشت روز پدر، این روز فرخنده و خجسته را تبریک گفت.

مهدوی نیا، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان با صدور پیامی به مناسبت سالروز میلاد با سعادت امیرالمومنین حضرت علی (ع)، گرامیداشت روز پدر، این روز فرخنده و خجسته را تبریک گفت.

 دراین پیام چنین آمده است :

در سیزدهمین روز از ماه مبارک رجب، مولودی در خانه کعبه قدم بر جهان هستی گذاشت که برهان دین بر خلق بود. شجاع ترین یاور مظلومان که تاریخ بشریت را با حماسه و رشادت‌های بی‌ نظیر خود در عرصه‌های عبودیت و انسانیت متحول ساخت. فصل به فصل زندگانی پر بار این امام همام از نخستین روزهای ترویج یگانه پرستی در فضای کفرآلود و پر مخاطره مکه و شجاعت بی بدیل ایشان در میدان های نبرد گرفته تا گسترش اسلام و پذیرفتن مسئولیت قضاوت و رهبری امت همه و همه سرشار از پند و حکمت و معرفت است.

در مکتب متعالی امام نخست شیعیان، آن پدر یتیمان و حامی ستمدیدگان، مردانی تربیت شدند که رسم پدر بودن را از سیره ارزشمند او آموختند و میلاد مولایشان را روز پدر نامیدند تا منش و زندگانی آن حضرت، آینه‌ای ماندگار برای تمام جوانمردان روزگار شود.

اینجانب فرا رسیدن سیزدهم رجب المرجب، سالروز ولادت با سعادت مولود کعبه، مولی الموحدین حضرت علی(ع) و روز پدر را به همه شیعیان و رهروان راهش خصوصاً به همکاران محترم به ویژه آن دسته از همکارانی که در جایگاه پر مسئولیت و رفیع پدر قرار دارند صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

امیدوارم همه پدران ایران زمین و نیز همکاران گرامی با پیروی از سیره عملی آن امام همام در همه عرصه های زندگی خود سلامت و سربلند باشند.

تاریخ:
1398/12/18
تعداد بازدید:
119
منبع:
دفتر روابط عمومی
سال 1398،  رونق توليد
آدرس:  كرمان، بلوار جمهوري اسلامي، شركت توزيع نيروي برق جنوب كرمان
كدپستي : 7618815676               تلفكس :  32110402-034
تلفن گويا: 5-32110403-034    صندوق پستي: 344-76175
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه