توزی برق جنوب کرمان
انجام واکسیناسیون کارکنان و پیمانکاران شرکت توزیع نیروی برق    جنوب استان کرمان
انجام واکسیناسیون کارکنان و پیمانکاران شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان با اعلام این خبرگفت: با توجه به لزوم تامین برق مطمئن و پایدار در سراسر استان و حساسیت فعالیت بی وقفه خدمات رسانی برق، مسئله واکسیناسیون کارکنان و نیروهای پیمانکاران این شرکت در دستورکار قرار داشت که خوشبختانه با مکاتبات و پیگیری های مستمر با دانشگاه علوم پزشکی، مرحله نخست واکسیناسیون کارکنان در حوزه ستادی و 26 مدیریت تابعه این شرکت شروع و بصورت حداکثری عملیاتی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، با هدف پیشگیری از بیماری کرونا ،کارکنان ونیروهای پیمانکاران این شرکت در حوزه ستادی و 16 مدیریت تابعه بر اساس اولویت بندی و هماهنگی های انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی واکسینه شدند.

عبدالحمید شیرنژاد معاون منابع انسانی شرکت، بیان نمود: گروه هدف اجرای واکسیناسیون کلیه کارکنان در سنین مختلف بودکه تزریق واکسن برای اکثر کارکنان شرکت توزیع نیروی برق اعم از نیرو های عملیاتی پیمانکاری، نیروهای حجمی، شرکتی و شاغل در واحد های مختلف انجام شد.
این مقام مسئول یادآور شد: درمرحله نخست، بالغ بر 630 نفر ازکارکنان و پیمانکاران شرکت در مقابل بیماری کرونا واکسینه شده اند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از تمامی دست اندرکارانی که در انجام این کار بزرگ، شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان را یاری کردند،گفت: هماهنگی های لازم برای انجام واکسیناسیون همکارانی که به دلایل موجه از جمله ابتلا به بیماری در زمان واکسیناسیون مرحله نخست موفق به دریافت واکسن نشده اند، انجام گرفته است تا با آغاز واکسیناسیون مرحله دوم واکسینه شوند.
شیرنژاد، خاطرنشان کرد: موضوع سلامتی کارکنان شرکت به عنوان سرمایه های انسانی شرکت همواره مد نظر این شرکت قرار داشته و در همین راستا سعی شده است با انجام سریع و به موقع واکسیناسیون، از تاثیرات احتمالی بیماری کرونا بر روند خدمات برق رسانی، جلوگیری به عمل آید.

 وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد: با تزریق فراگیر واکسن، کارکنان و پیمانکاران شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی کما فی السابق با آرامش خاطر بیشتری خدمت رسانی به هم استانی ها را انجام خواهند داد
تاریخ:
1400/06/16
تعداد بازدید:
497
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
Powered by DorsaPortal