توزی برق جنوب کرمان
دستگیری ده سارق در شهرستان های تحت حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
دستگیری ده سارق در شهرستان های تحت حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
ده سارق در شهرستان های تحت حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، علیرضا قریه میرزایی مدیر دفتر حراست و امور محرمانه از دستگیری یک مالخر در شهرستان جیرفت خبر داد و گفت: با توجه به افزایش سرقت بعد از بررسی و پی گیری که با کمک پلیس آگاهی این شهرستان صورت گرفت یک مالخر که کار خرید و فروش سیم های مسروقه را انجام میداد توسط پلیس آگاهی در کارگاه ضایعاتی وی دستگیر گردید.

وی افزود: بعد از دستگیری این مالخر، تعداد چهار سارق نیز دستگیر شدند و مشخص گردید که اکثر سارقین این شهرستان با مالخر مذکور در ارتباط بودند.

مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت همچنین از دستگیری سه سارق در شهرستان ریگان خبر داد و بیان نمود: سه سارق مذکور که توسط مامورین نیروی انتظامی شهرستان ریگان، دستگیر شدند به 158 کیلوگرم سیم شبکه اعتراف نموده که هم اکنون در زندان می باشند.

قریه میرزایی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: در تاریخ ده بهمن ماه سال جاری دو سارق با یک دستگاه موتور سیکلت به همراه سیم ها و اقلام مسروقه توسط نیروهای بسیج( گشت رضویون) دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شدند.

وی ضمن تقدیر از نیروهای بسیج مردمی که اجازه نخواهند داد اموال بیت المال توسط افراد سودجو، پایمال گردد، اضافه نمود: گشت زنی نیروهای بسیج همچنان پابرجاست و این اطمینان را به مردم می دهم که همکاران این شرکت با همراهی نیروهای بسیج مردمی و مامورین نیروی انتظامی به وظیفه خود جهت حفظ اموال بیت المال از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه مشارکت و همراهی مردم با پلیس می تواند نقش بسزایی در کاهش و کشف جرایم داشته باشد، اضافه نمود: برخورد با سارقان با قاطعیت و تلاش شبانه روزی ادامه خواهد داشت و ما از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس انتظامی و از طریق تلفن 121 واحد عملیات و اتفاقات برق، جهت پیگیری اطلاع دهند.

 

 

 

تاریخ:
1399/11/25
تعداد بازدید:
331
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
Powered by DorsaPortal