کسب عنوان برتر محصول فناورانه بخش توزیع فن بازار صنعت برق شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

  • 28 آبان 1402
  • 70
  • مهندس ابراهیمی

خلاصه خبر : کسب عنوان برتر محصول فناورانه بخش توزیع فن بازار صنعت برق شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

کسب عنوان برتر محصول فناورانه بخش توزیع فن بازار صنعت برق شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، حمزه صدیقی مدیر عامل این شرکت گفت: بر اساس رای هیئت داوران کمیته علمی نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران، محصول فناورانه دستگاه تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی با استفاده از مواد تغییر فاز دهنده ارائه شده توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان حائز رتبه برتر و شایسته تقدیر شد.
صدیقی در حاشیه مراسم اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اولین جشنواره فن بازار برق اظهار داشت: این محصول از سوی شرکت سرما آوران داتیس کیان طراحی و از میان ۶۹۵ محصول ارائه شده به دبیرخانه این جشنواره از ۳۰ استان کشور در حوزه بهره وری و مدیریت انرژی حائز رتبه برتر شد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان با بیان اینکه 16 محصول فناورانه از استان کرمان در این جشنواره و فن بازار تخصصی ارائه شد، بیان کرد: صنعت برق استان کرمان یکی از استان های پیشگام در ارائه محصولات نوآورانه و فن‌آورانه در این جشنواره تخصصی بود.
وی تصریح کرد: تمامی محصولات حمایت شده و ارائه شده در این جشنواره، از شرکت های دانش بنیان و شرکت های فن آور فعال استان کرمان هستند.که با حمایت های مادی و معنوی صنعت برق استان کرمان در نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان اولین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران از ۲۳ لغایت ۲۶ آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد

. #روابط_عمومی_شرکت_توزیع_نیروی_برق_جنوب_استان_کرمان

نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
1x 2x