مراسم تقدیر از مدیریت های برتر برق و فرآیندهای برتر و همکاران نمونه در ارزیابی عملکرد سال 1401

  • 17 آبان 1402
  • 192
  • مهندس ابراهیمی

خلاصه خبر : مراسم تقدیر از مدیریت های برتر برق و فرآیندهای برتر و همکاران نمونه در ارزیابی عملکرد سال 1401

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان،مراسم تقدیر از مدیریت های برتر برق شهرستان های حوزه عملیاتی این شرکت همچنین فرآیندهای برتر و کارمندان نمونه در ارزیابی سال 1401  در محل سالن اجتماعات ستاد در تاریخ 17/8/1402 برگزار گردید.

در این مراسم بعد از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم ، حمزه صدیقی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان ضمن تشکر از کارکنان موثر در اجرای ممیزی بر بازنگری علمی فرآیندها و تعیین فرصتهای بهبود در جهت نیل به اهداف سازمان و رضایتمندی مشترکین با توجه به نتایج ممیزی تاکید نمود .وی در خصوص رعایت نکات ایمنی در حین کار نیز مطالبی ارائه و با بیان اینکه هزینه کردن در زمینه ایمنی، به نوعی، سرمایه‌گذاری است، افزود: حفظ جان انسان‌ها و همکاران مسئولیت و تکلیف همه ما است که باید نسبت به اهمیت آن آگاه باشیم و برای آن وقت بگذاریم.
صدیقی با اشاره به ضرورت توجه به موضوع بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) گفت: توجه به این سه مهم به صورت هم‌ زمان مسئولیتی است که در برابر همکاران و آیندگان بر عهده ما است.و همواره در جلسات مختلف  و بازدید ها برموضوع رعایت نکات ایمنی توسط همکاران تاکیید میکنیم.

در ادامه این مراسم عبدالحمید شیر نژاد معاون منابع انسانی شرکت در خصوص لزوم ارزیابی و اهمیت آن در شرکتهای توزیع و نحوه اجرای ممیزی و نتایج آن ،  توضیحاتی ارائه نمود. در ادامه  از امورهای برتر و کارمندان نمونه تقدیر بعمل آمد .

#روابط_عمومی_شرکت_توزیع_نیروی_برق_جنوب_استان_کرمان

نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
1x 2x