اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات فوتسال شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

  • 13 آبان 1402
  • 133
  • مهندس ابراهیمی

خلاصه خبر : اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات فوتسال شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات فوتسال شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان با حضور ۱۷ تیم از ۱۶ شهرستان تحت پوشش شرکت و ستاد استان در آبانماه ۱۴۰۲ در شهرستان‌های بافت و رابر با حضور مدیرعامل شرکت توزیع استان کرمان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان ،این آیین باحضور امام جمعه ،فرماندار و برخی از مسئولین محلی درمحل سالن پیامبراعظم شهر بافت به کار خود پایان داد.در این مراسم، حمزه صدیقی مدیرعامل شرکت ضمن قدردانی از حضور همه ورزشکاران و تبریک به تیم هایی که با تلاش، مقام کسب نمودند بیان نمود: هدف از این مسابقات ایجاد نشاط،، شادی، همدلی و تجدید دیدارها میباشد. که همکاران بتوانند با روحیه ایی بهتر و پرانرژی تر کار خدمت رسانی به مردم را انجام دهند.
صدیقی افزود: سازمانهایی که دارای نیروی انسانی ورزشکار و توانمند میباشند، دارای جو سازمانی خاصی هستند که پویا بودن آن میتواند باعث ارتقاء رضایت شغلی کارکنان گردد. وی افزود: توجه به سلامت جسمی و روحی همکاران در کنار کار سخت و حوادث ناشی از آن برای ما بسیار مهم است و بر همین اساس، بر موضوع ورزش همواره تاکید میکنیم.

قبل از اظهارات مدیرعامل شرکت، حسین یکتا مدیر برق شهرستان بافت و عضو کمیته ورزش شرکت ضمن خیر مقدم، گزارش این مسابقات را ارائه و بیان نمود:مسابقات در قالب ۱۷ تیم برگزار گردید که 3 تیم به شرح ذیل مقام اول تا سوم را کسب نمودند:
تیم بردسیر مقام اول
تیم ریگان مقام دوم
تیم جیرفت مقام سوم
و تیم رابر به عنوان تیم اخلاق معرفی شد. این آیین باحضور مهندس صدیقی مدیرعامل شرکت، محسنی مدیر روابط عمومی و مطالعات اجتماعی، شمسی مدیر امور کارکنان و دبیر ورزش ،عالم زاده مدیر برق شهرستان بردسیر، مهراسا مدیر برق شهرستان ریگان، شادجو مدیر برق شهرستان جیرفت، حسنخانی مدیر برق شهرستان رابر، پرورش مدیر شهرستان نرماشیر و با حضور یکتا مدیر برق شهرستان بافت به عنوان میزبان، امام جمعه، فرماندار و تنی چند از مدیران ادارات شهرستان بافت برگزار و از تیم های برتر این دوره از مسابقات تقدیر بعمل آمد.

#روابط_عمومی_شرکت_توزیع_نیروی_برق_جنوب_استان_کرمان

نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
1x 2x