سخنگوی صنعت برق در نشست خبری: مبنای پرداخت پاداش صرفه‌جویی میزان کاهش مصرف برق مشترک نسبت به سال گذشته است.

  • 14 اردیبهشت 1402
  • 150
  • شهاب انصاری

خلاصه خبر : سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اجرای طرح پاداش صرفه‌جویی مصرف برق از ابتدای خرداد تا پایان شهریور، گفت: به هر میزان کاهش مصرف از الگوی تعیین شده کمتر شود، نرخ پاداش افزایش می‌یابد.

سخنگوی صنعت برق زمان با اشاره به اجرای طرح پاداش صرفه‌جویی مصرف برق از ابتدای خرداد تا پایان شهریور، گفت: به هر میزان کاهش مصرف از الگوی تعیین شده کمتر شود، نرخ پاداش افزایش می‌یابد و تا ۲۰۰۰ تومان به ازای هر کیلووات ساعت قابل افزایش است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان؛ مصطفی رجبی مشهدی، در نشست خبری به تشریح اجرای طرح پاداش کاهش مصرف برق پرداخت و گفت: این طرح به مدت چهار ماه از ابتدای خرداد تا پایان شهریور مشمول همه مشترکان خانگی که مصرف خود را کاهش می‌دهند اجرا خواهد شد، این در حالی است که پاداش صرفه‌جویی سال گذشته فقط به مشترکانی که مصرف زیر الگو داشتند تعلق می‌گرفت.

سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه نرخ پاداش کاهش مصرف در سال گذشته به ازای هر کیلووات ساعت ۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده بود، افزود: به هر میزان کاهش مصرف از الگوی تعیین شده کمتر شود، نرخ پاداش افزایش می‌یابد و تا ۲۰۰۰ تومان به ازای هر کیلووات ساعت قابل افزایش است.

وی الگوی مصرف برای مشترکان مناطق عادی (۸۰ درصد کشور) را ۳۰۰ کیلووات ساعت در ماه عنوان و اظهار کرد: بهای برق مصرفی زیر الگوی مصرف، ۱۰۰ تومان به ازای هر کیلووات ساعت است و مشترکان در مناطق عادی می‌توانند با استفاده از دور کند کولر آبی و خاموش کردن لامپ اضافی، تا ۱۰۰ کیلووات ساعت مصرف خود را کاهش دهند.

نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
1x 2x