تقدیر و تشکر مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو ز مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

  • 16 آذر 1401
  • 152
  • --

خلاصه خبر : مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با ارسال لوحی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، سیداعتضاد مقیمی مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو از نقش آفرینی موثر عبدالوحید مهدوی نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان در راستای کسب عنوان برتر این وزارت در حوزه پدافند غیرعامل، با اهداء لوح تقدیر، قدردانی نمود.

در این لوح چنین آمده است:

بی تردید یکی از شایسته ترین و نیکوترین اعمال در پیشگاه الهی سعی در خدمت به خلق خداست. برای مردمی نیکوکار، شایسته و مومن که در معرض شدیدترین آزمون های الهی قرار گرفتند، دست های یاری دراز کردن، از راحتی و فراق پرهیز نمودن و با تمام وجود در کاهش آلام هموطنان مشارکت کردن فرصت گران بها و پر افتخاری است. با توجه به اینکه تلاش های همه جانبه شما همکار محترم در تحقق برنامه‌ها و اهداف این وزارتخانه، در حوزه "پدافند غیرعامل" منجر به کسب "عنوان برتر" وزارت نیرو در بین دستگاه‌های اجرایی کشور و تقدیر از سوی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گردید، بدینوسیله از اهتمام و زحمات جنابعالی و همکاران محترم تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
 
 
نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
1x 2x