تقدیر و تشکر وزیر نیرو از مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان در راستای تامین برق پایدار در دوره اوج بار تابستان 1401

  • 01 آذر 1401
  • 222
  • --

خلاصه خبر : وزیر نیرو از تلاش های مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان در راستای تامین برق پایدار در دوره اوج بار تابستان 1401 قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو از نقش آفرینی موثر عبدالوحید مهدوی نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان در راستای تامین برق پایدار در دوره اوج بار تابستان 1401 با اهداء لوح تقدیر، قدردانی نمود.

در این لوح چنین آمده است:

خدای متعال را شاکریم که در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت خدمتگزار در اولین سال دولت مردمی سیزدهم و تلاش های جنابعالی و همکاران آن شرکت توانستید با تامین برق پایدار در دوره اوج بار تابستان 1401 رضایت مردم عزیزمان را جلب نمایید.
به پاس قدردانی از اقدامات ارزشمند آن شرکت در راستای اجرای طرح های مدیریت بار و تلاش همه جانبه در استفاده بهینه از انرژی برق و تعامل موثر با مشترکین که موجب حفظ پایداری شبکه سراسری و تامین برق مطمئن گردید، این لوح تقدیر به رسم یادبود تقدیم می گردد.
امید است با توکل به خداوند منان و ادامه تلاش جنابعالی و همکارانتان، کماکان عملکرد برتر آن شرکت استمرار یابد و همواره در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.
 
نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
1x 2x