نقشه سایتhomesearchLogincontactLangRSS
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۰ اسفند
استفاده درست و منطقي از برق، بيانگر تعهد و علاقه مندي شما به سازندگي كشور است
راه اندازي امكان پرداخت الكترونيك در پرتال شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان
شيرنژاد: يكي ديگر از اهداف اين شركت در تسهيل ارتباط مشتركين با شركت، طراحي و راه اندازي اپليكيشن جهت تلفن همراه مي باشد.
راه اندازي امكان پرداخت الكترونيك در پرتال شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان


به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، شيرنژاد معاون خدمات فروش و مشتركين در زمينه راه اندازي پرداخت الكترونيك در پرتال بيان كرد: براساس چشم اندازهاي استراتژيك شركت در سال 1404 بايد مراجعات حضوري مشتركين به ستاد  و مديريت برق شهرستان ها به صفر برسد.

وي افزود: در اين راستا با توجه به اينكه معاونت مشتركين بيشترين مراجعه را به خود اختصاص داده است لذا با هماهنگي دفتر فناوري اطلاعات برآن شديم تا زير ساخت هاي لازم را تا آن زمان فراهم كرده و با برنامه اي مدون به سوي اين هدف پيش برويم.

معاون خدمات فروش در ادامه سخنان خود تصريح كرد: امكان پرداخت الكترونيك در پرتال شركت فراهم شده تا مشتركين بتوانند به صورت غير حضوري پرداخت هاي خود را انجام داده و پي گيري نمايند.

شيرنژاد اين فرايندها را شامل: 1-امكان دريافت و پرداخت كليه قبوض انرژي، فروش انشعاب و ساير خدمات به صورت آنلاين و بدون نياز به وارد كردن شناسه قبض و پرداخت از طريق 2 درگاه بانك ملت و بانك صادرات 2-امكان دريافت قبض تسويه حساب بر اساس كيلووات وارد شده توسط مشترك و پرداخت به صورت آنلاين 3_  امكان مشاهده وضعيت پرداخت يا عدم پرداخت قبوض 4- امكان دريافت و پرداخت قبوض مربوط به خدمات ثبت شده در دفاتر پيشخوان از طريق پرتال با استفاده از كد پي گيري صادر شده  5-امكان پي گيري وضعيت در خواست ثبت شده در پرتال يا دفاتر پيشخوان با استفاده از كد پي گيري صادر شده ؛ بر شمرد.

وي تاكيد كرد: يكي ديگر از اهداف اين شركت در تسهيل ارتباط مشتركين با شركت، طراحي و راه اندازي  اپليكيشن  جهت تلفن همراه  مي باشد.

نویسنده : رضوي علوي
تعداد بازدید : 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 107 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 345 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 522869 تعداد کاربران بر خط 7 تعداد کاربران لاگین بر خط 3
-All Rights ReservedSKED.KR.IRCopyright 2013
Powered by DorsaPortal