۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
مشاركت 97 درصدي مشتركان شركت برق جنوب استان كرمان براي حذف قبوض كاغذي
پس از اعلام وزارت نيرو مبني بر اجراي طرح ديجيتال، با توجه به اينكه 95 درصد كارها انجام شده بود از ابتداي تير ماه شروع به اجراي اين طرح كرديم و از آن زمان تا كنون هيچ قبض برق كاغذي چاپ نشده است.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، عبدالوحيد مهدوي نيا، مدير عامل شركت طي مصاحبه تلوزيوني خود با شبكه سراسري خبر در خصوص حذف قبوض برق اين شركت از ابتداي تيرماه، بيان نمود: تاكنون 97%شماره تلفن همراه مشتركين ثبت شده است اما عمليات حذف قبوض كاغذي بطور كامل اجرا شده است و دليل سرعت عمل ما در اين حوزه به اين دليل بود كه يكي از برنامه هاي استراتژيك شركت، عدم مراجعه حضوري مشتركين براي دريافت ارائه كليه خدمات تا سال 1404 مي باشد و براي اين مهم ازسال92 برنامه ريزي هاي لازم انجام شده بطوريكه بايستي تا سال 1404 مردم  براي انجام خدمات خود در شركت توزيع برق جنوب استان كرمان بدون محدوديت مكاني وزماني بتوانند در هر مكان و در هرساعت از شبانه روز از خدمات مربوط به شركت استفاده نمايند.

وي همچنين افزود: براي رسيدن به اين هدف زير ساختهاي لازم فراهم شده بود بطوريكه ما كليه اطلاعات مكاني مشتركين را تا سطح مشتركين انجام داده ايم و همچنين ازسال 95 براي ارتباط بيشتر با مردم شماره موبايلهاي ايشان را جمع آوري نموده و در همين راستا از سال 96 سامانه خاموشي ها  راه اندازي بطوريكه اگر مشترك قرار است دچار خاموشي شود به آنها از طريق پيامك اطلاع رساني مي گردد، ‌همچنين 24 خدمات الكترونيك و اپليكيشن شركت از سال 97 راه اندازي شده و مشتركين مي توانند 24 خدمت الكترونيك را از طريق پرتال و اپليكيشن دريافت نمايند.

مهدوي نيا خاطر نشان كرد: پس از اعلام وزارت نيرو مبني بر اجراي طرح ديجيتال، با توجه به اينكه 95 درصد كارها انجام شده بود از ابتداي تير ماه شروع به اجراي اين طرح كرديم و از آن زمان تا كنون هيچ قبض برق كاغذي چاپ نشده است.

وي تصريح كرد: يكي از مشكلات موجود در اين مسير وجود مستاجران در شهرهاي بزرگتر است كه مانع اطلاع رساني دقيق به مصرف كننده اصلي مي شود. در اين طرح با ارسال پيامك به مالك و مستاجر بصورت همزمان، مالك از پرداخت به موقع بهاي برق مصرفي مطمئن مي شود.

 

 

تاریخ:
1398/06/13
تعداد بازدید:
125
منبع:
دفتر روابط عمومي
سال 1398،  رونق توليد
آدرس:  كرمان، بلوار جمهوري اسلامي، شركت توزيع نيروي برق جنوب كرمان
كدپستي : 7618815676               تلفكس :  32110402-034
تلفن گويا: 5-32110403-034    صندوق پستي: 344-76175
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه