۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
اهداء جام ايمني به مديريت هاي برق شهرستان هاي بدون حادثه در شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان
شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان تا امروز 552 روز حادثه بدون نقص عضو و فوت را پشت سر گذاشته است به طوري كه بيشترين تعداد روز بدون حادثه مربوط به مديريت برق شهرستان رابر با 3389 روز مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، مراسم اهداء جام ايمني به مديريت هاي برق شهرستان هاي بم، فهرج، نرماشير، ارزوئيه، سيرجان، رابر، كهنوج، قلعه گنج، منوجان، رودبار جنوب، جيرفت و عنبرآباد با حضور معاون بهره برداري و ديسپاچينگ، مدير دفتر ايمني و كنترل ضايعات، مديران برق شهرستان ها، برقكاران شهرستان هاي مذكور شهريور ماه سال جاري به طور جداگانه در هر شهرستان برگزار شد.

موسوي معاون بهره برداري و ديسپاچينگ در اين مراسم ضمن تشكر از كليه برقكاران، پرسنل، مديران و سرپرستان، جام ايمني را مايه افتخار آن امور دانست و گفت: از اين پس نگه داري از اين جام وظيفه ايست كه بر دوش همگان گذاشته شده است و همگي بايستي بيش از گذشته دستور العمل ها و مقررات ايمني را رعايت نمايند.

وي با اشاره به اهميت ايمني در شركت هاي خدمات رسان بيان كرد: با توجه به پويا بودن سازمان ها و نهادهاي خدمات رسان و احتمال بروز حوادث، ما بايستي در هر قسمت نسبت به ايمن بودن محيط اطراف خود مطمئن باشيم و به اين فرهنگ و باور" اولويت اول كار با سعي بر رعايت ايمني" توجه كافي داشته باشيم.

موسوي عامل اصلي بروز حوادث را خطاهاي انساني دانست و اظهار داشت: اكثر حوادث در انجام كارهاي كوچك رخ مي دهد و اين امر به علت سهل انگاري توسط فرد مربوطه مي باشدكه گاهي جبران آن غير ممكن مي باشد.

در اين نشست خواجويي مدير دفتر ايمني نيز تعدادي از حوادث ساير شركت ها و حوادث سال هاي پيش را بر شمرد و گفت: خوشبختانه شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان تا امروز 552 روز حادثه بدون نقص عضو و فوت را پشت سر گذاشته است به طوري كه بيشترين تعداد روز حادثه مربوط به مديريت برق شهرستان رابر با 3389 روز مي باشد.

در پايان اين نشست جام ايمني به مديريت هاي برق شهرستان هاي مذكور اهداء گرديد.

 

تاریخ:
1398/06/11
تعداد بازدید:
75
منبع:
دفتر روابط عمومي
سال 1398،  رونق توليد
آدرس:  كرمان، بلوار جمهوري اسلامي، شركت توزيع نيروي برق جنوب كرمان
كدپستي : 7618815676               تلفكس :  32110402-034
تلفن گويا: 5-32110403-034    صندوق پستي: 344-76175
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه