۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
مبادله تفاهم نامه همكاري بين شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان و پارك علم و فناوري
مدير مركز رشد پارك علم و فناوري: خوشبختانه پارك علم و فناوري با استفاده از توانايي هاي خود قادر به حمايت از شركت برق جنوب كرمان در زمينه هاي علمي مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، اين تفاهم نامه طي نشستي با حضور معاون برنامه ريزي و مهندسي، مدير دفتر تحقيقات، مدير دفتر روابط عمومي، مدير مركز رشد پارك علم و فناوري و ساير مسئولين مبادله شد.

در ابتداي اين نشست بتول شيخ شعاعي معاون مهندسي و برنامه ريزي با اشاره به نياز شركت براي انجام پژوهش كاربردي بيان نمود: نياز امروز شركت استفاده از امكانات تلفن هاي همراه براي توليد محتوا و نيز آموزش مجازي مي باشد و اين موضوع مي تواند يكي از زمينه هاي همكاري بين شركت و پارك علم و فناوري باشد.

وي در خصوص توسعه ارتباط با مشتركين بيان نمود: ارتباط بين شركت و مشتركين بايستي يك ارتباط دو سويه باشد و ما در حوزه هاي مختلف خصوصا حذف قبوض كاغذي كه از اول تيرماه در شركت برق جنوب كرمان اجرايي شده نياز به استفاده از پتانسيل هاي پارك علم و فناوري داريم.

ابراهيم جهانشاهي مدير مركز رشد پارك علم و فناوري نيز در اين نشست بيان نمود: خوشبختانه پارك علم و فناوري با استفاده از توانايي هاي خود قادر به حمايت از شركت برق جنوب كرمان در زمينه هاي علمي مي باشد.

وي در ادامه ضمن اعلام آمادگي براي برگزاري استارت آپ هاي مرتبط با حوزه صنعت برق، تصريح كرد: تفاهم نامه مذكور اولين تفاهم نامه عملياتي مبادله شده در پارك علم و فناوري است و در تلاش هستيم  پژوهش هاي كاربردي و نيز حمايت از طرح هاي ساخت و تجاري سازي محصولات مورد نياز صنعت برق را پي گيري نمائيم.

در پايان اين نشست تفاهم نامه همكاري كه به امضاي طرفين رسيده بود، مبادله شد.

 
 
 
منبع خبر :
دفتر روابط عمومي
نویسنده:
مهرداد محسني
ایمیل نویسنده:
sked92.co@gmail.com
تاریخ:
1398/06/11
تعداد بازدید:
47
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1398،  رونق توليد
آدرس:  كرمان، بلوار جمهوري اسلامي، شركت توزيع نيروي برق جنوب كرمان
كدپستي : 7618815676               تلفكس :  32110402-034
تلفن گويا: 5-32110403-034    صندوق پستي: 344-76175
INFO@sked.co.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه