۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
در ارتباط ويدئو كنفرانسي رئيس جمهور با استاندار كرمان صورت گرفت؛ برق رساني به 16 روستاي فاقد برق تحت حوزه عملياتي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان
مدير عامل برق جنوب استان كرمان: اين شركت با برقدار كردن 3779 روستاي فاقد برق مقام دوم را در اين زمينه و در بين شركت هاي توزيع كشور را داراست.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، در ارتباط ويدئو كنفرانسي دكتر روحاني رئيس جمهور و استاندار كرمان و با حضور مدير عامل برق جنوب استان كرمان و ساير مديران دستگاه هاي اجرايي، 835 پروژه مختلف روستايي استان كرمان در حوزه هاي برق، آب، گاز، بهداشت و درمان، ارتباطات و راه و مسكن بصورت نمادين از روستاي ده زيار شهر كرمان و همزمان با استان هاي سيستان و بلوچستان، آذربايجان غربي، فارس و لرستان افتتاح شد.

رئيس جمهور در اين ويدئو كنفرانس استان كرمان را بهشت معادن كشور ناميد و گفت: كرمان جايگاه عظيمي را از حيث صنعت، معدن و استخراج معادن دارد و در دولت تدبير و اميد اقدامات زيادي در اين حوزه در سطح استان كرمان انجام شده است.

فدائي استاندار كرمان نيز به پروژه هاي مختلف استان كرمان در حوزه وزارت نيرو تصريح كرد: برق رساني به 24 روستا و تأمين روشنايي 59 روستا با اعتبار 13 ميليارد و 800 ميليون ريال از مهمترين پروژه هاي آماده افتتاح در اين حوزه است.

دكتر روحاني رئيس جمهور در سخناني با اشاره به دستاوردهاي مهم انقلاب اسلامي و دولت تدبير و اميد براي روستائيان، با پيام "علي بركت الله" دستور افتتاح اين پروژه ها را صادر كرد.

مهدوي نيا مدير عامل شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان در حاشيه اين نشست و طي مصاحبه اي با صدا و سيماي مركز كرمان در خصوص برق رساني به روستاهاي فاقد برق بيان كرد: اين شركت با برقدار كردن 3779 روستاي فاقد برق مقام دوم  را در اين زمينه و در بين شركت هاي توزيع كشور را داراست.

شايان ذكر استبه مناسبت هفته دولت اين شركت پروژه هاي برق رساني به 16 روستاي فاقد برق، توسعه شبكه جهت برق رساني به مشتركين جديد، اصلاح و بهينه سازي در راستاي رفع افت ولتاژ، تعويض كنتورهاي معيوب و همچنين اتوماسيون 36 دستگاه كنترل از راه دور با اعتباري بالغ بر 286 ميليارد ريال، در حوزه عملياتي شركت افتتاح و به بهره برداري رسيده است.

همچنين 16 روستاي فاقد برق در شهرستان هاي ارزوئيه، بردسير و جيرفت براي برق رساني به  145 خانوار روستايي و با  اعتباري به ميزان  78 ميليارد ريال نيز به بهره برداري شده است.

 

 

تاریخ:
1398/06/09
تعداد بازدید:
51
منبع:
روابط عمومي
سال 1398،  رونق توليد
آدرس:  كرمان، بلوار جمهوري اسلامي، شركت توزيع نيروي برق جنوب كرمان
كدپستي : 7618815676               تلفكس :  32110402-034
تلفن گويا: 5-32110403-034    صندوق پستي: 344-76175
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه