۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
بازديد مدير عامل شركت توزيع برق جنوب استان كرمان از مديريت هاي برق شهرستان هاي بافت، رابر و ارزوئيه
نيازهايي در شبكه توزيع برق وجود دارد كه در اين بازديد از نزديك مشكلات رويت و براي رفع آنها در حد توان تصميم گيري و اقدامات لازم بعمل خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، مدير عامل اين شركت از مديريت هاي برق شهرستان هاي بافت، رابر و ارزوئيه بازديد و با فرمانداران اين شهرستانها ديدار و گفتگو نمود.

در اين ديدار مهدوي نيا ضمن بازديد از فعاليت هاي انجام شده در قسمت هاي مختلف مديريت هاي برق شهرستان ها ، عملكرد مديريت ها را در امر خدمات رساني و پاسخگويي به مشتركين، روند انجام پروژه هاي برق رساني، رفع افت ولتاژ، همكاري دفاتر پيشخوان با مشتركين، وصول مطالبات، كاهش تلفات و مديريت مصرف برق مورد بررسي قرار داد و خاطر نشان كرد: براي گذر از پيك بار تابستان امسال، نيازمند تلاش و همت پرسنل و همكاري مشتركين و ساير مسئولين هستيم.

مهدوي نيا در جريان بازديد از مديريت برق شهرستان بافت از پارك آموزشي شركت نيز بازديد و ضمن ديدار با كارآموزان در حال آموزش، توصيه و تذكرات لازم در خصوص رعايت ايمني و موارد مربوط به موفقيت در كار را ارائه نمود.

وي ضمن تقدير از حمايت هاي ويژه فرمانداران از مجموعه صنعت برق بيان نمود: به لطف درايت مسئولين شهرستان ها، شاهد كمترين تنش و حاشيه در مسير خدمت رساني به مشتركين برق بوده ايم كه اين شرايط باعث شده تمركز اصلي همكاران ما در مديريت هاي برق، معطوف به خدمت رساني و تامين برق مطمئن در شهرستان ها شود.

 

وي همچنين افزود: قطعا نيازهايي در شبكه توزيع برق وجود دارد كه در اين بازديد از نزديك مشكلات رويت و براي رفع آنها در حد توان تصميم گيري و اقدامات لازم بعمل خواهد آمد.

فرمانداران شهرستان هاي مذكور از مديرعامل شركت و مديريت برق شهرستان كه با  اقدامات جهادي خود مانع از اعمال خاموشي در سطح شهرستان هاي مذكور شدند تقدير و تشكر نمودند. 

لازم بذكر است در اين بازديد قائم مقام مدير عامل در مديريت برق شهرستان ها  و مدير دفتر روابط عمومي، مدير عامل را همراهي نمودند.

منبع خبر :
دفتر روابط عمومي
نویسنده:
مهرداد محسني
ایمیل نویسنده:
sked92@gmail.com
تاریخ:
1398/05/16
تعداد بازدید:
35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1398،  رونق توليد
آدرس:  كرمان، بلوار جمهوري اسلامي، شركت توزيع نيروي برق جنوب كرمان
كدپستي : 7618815676               تلفكس :  32110402-034
تلفن گويا: 5-32110403-034    صندوق پستي: 344-76175
INFO@sked.co.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه