۱۳۹۸ جمعه ۲۶ مهر
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
پايش برخط مشتركين و شهرك هاي صنعتي در شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان
معاون فروش و خدمات مشتركين: با توجه به ضوابط اجرايي پاسخگوي بار 98 كليه صنايعي كه با شركت تفاهم نامه را امضا كنند از طرح هاي اين شركت بهره مند مي شوند.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، شيرنژاد، معاون فروش و خدمات مشتركين بيان نمود: به منظور تحقق برنامه هاي ابلاغي مقام عالي وزارت نيرو براي عبور از پيك بار در سال 98 ،ماموريت ويژه اي در راستاي پايش بر خط بار شهرك و مشتركين صنعتي با قدرت بيش از يك مگاوات به اين شركت ابلاغ شد.

وي افزود: در اين خصوص چهار نفر نيروي آموزش ديده و مجرب در قالب شركت پيمانكار مشغول به كار شدند و وظيفه پايش منحني بار شهرك ها و مشتركين صنعتي با قدرت بيش از يك مگاوات را بر عهده دارند.

شيرنژاد تصريح كرد:  با توجه به ضوابط اجرايي پاسخگوي بار سال 98 كليه صنايعي كه با اين شركت تفاهم نامه را امضا كنند از طرح هاي تشويقي بهره مند مي شوند.

وي خاطرنشان كرد: ذخيره عملياتي، جابجايي تعطيلات هفتگي از روز جمعه به يكي ديگر از روزهاي هفته، كاهش بار برنامه ريزي شده در ساعات اوج بار شبكه، كاهش قطع بار برنامه ريزي شده 24 ساعته و تعيين ساعت كار برنامه ريزي شده از جمله طرح هايي مي باشند كه صنايع مي توانند با انعقاد تفاهم نامه با شركت توزيع از طرح هاي مذكور استفاده نمايند.

معاون فروش و خدمات مشتركين در ادامه سخنان خود بيان نمود: همچنين مشتركين پر مصرف خانگي و تجاري نيز شناسايي و در اين خصوص به اين مشتركين اطلاع رساني مي گردد كه بيش از الگوي مصرف در حال استفاده از برق مي باشند و بايستي در مصرف برق خود صرفه جويي نمايند.

وي خاطرنشان كرد: مشتركين كشاورزي كه بيش از قدرت قراردادي استفاده مي نمايند توسط نيرو هاي بكار گرفته شده شناسايي و ليست افراد مذكور به تفكيك امور مشخص و توسط نيروهاي شركت به اين افراد اطلاع رساني مي شود كه در راستاي افزايش قدرت انشعاب خود اقدام نمايند كه در غير اين صورت جريمه خواهند شد و همچنين مي توانند در طرح هاي ويژه اي كه مطابق با ضوابط اجرايي از سوي شركت توانير ارائه شده استفاده نمايند.

شيرنژاد در ادامه سخنان خود گفت: لازم به ذكر است در طرح هاي كشاورزي در صورتي كه مشتركين كشاورزي در چهار ساعت پيك ظهر و شب همكاري داشته باشند، هيچ گونه هزينه اي بابت برق مصرفي خود پرداخت نمي نمايند و اين شركت پاداش اين همكاري را به ايشان پرداخت مي نمايد به اين معنا كه دو پاداش با يك خاموشي چهار ساعته شامل حال مشتركين كشاورزي مي شود.

 
منبع خبر :
دفتر روابط عمومي
نویسنده:
سيد محمد رضوي علوي
ایمیل نویسنده:
sked92@gmail.com
تاریخ:
1398/03/19
تعداد بازدید:
37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1398،  رونق توليد
آدرس:  كرمان، بلوار جمهوري اسلامي، شركت توزيع نيروي برق جنوب كرمان
كدپستي : 7618815676               تلفكس :  32110402-034
تلفن گويا: 5-32110403-034    صندوق پستي: 344-76175
INFO@sked.co.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه