۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
برگزاري دوره مقاله نويسي در راستاي گسترش تحقيقات علمي توسط شركت توزيع برق جنوب استان كرمان
در اين دوره آموزش فرايند به ثمر رساندن يك مقاله علمي از مرحله انتخاب موضوع تا پذيرش در مجمع علمي بيان گرديد و در انتها نيز حمايت هاي شركت در بخش مقالات به اطلاع همكاران رسانده شد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، اميري مقدم كارشناس ارشد تكنولوژي و فناوري هاي نوين و نظام مشاركت دفتر تحقيقات اين شركت در خصوص برگزاري اين دوره بيان نمود: با توجه به اهميت و جايگاه مقاله نويسي در تحقيقات علمي و نقش مقالات در گسترش مفاهيم تازه در حوزه هاي گوناگون اين شركت اقدام به برگزاري دوره هاي مقاله نويسي با ميزباني مديريت برق شهرستان بم نمود.

وي خاطرنشان كرد: دوره مذكور با حضور همكاران از چهار مديريت برق شهرستان هاي بم، فهرج، نرماشير و ريگان  برگزار و اصول و مهارت هاي لازم براي نگارش و روش هاي تدوين ساختار مقالات علمي تدريس گرديد.

اميري مقدم تصريح نمود: در اين دوره آموزشي فرايند به ثمر رساندن يك مقاله علمي از مرحله انتخاب موضوع تا پذيرش در مجمع علمي بيان و در انتها نيز درخصوص حمايت هاي شركت در بخش مقالات توضيحات لازم ارائه گرديد.

وي همچنين در خصوص نحوه آموزش مقاله نويسي به صورت كاربردي تصريح نمود : تبيين جزئيات و نحوه داوري مقالات توسط داوران، راهنمايي براي دسته بندي مقالات مختلف با هدف ايجاد توانمندي نظري و علمي در نگارش مقالات و پذيرش در كنفرانس ها و مجلات داخلي و خارجي، آموزش مهارت در ايجاد پيوندهاي لازم بين اطلاعات برگرفته از منابع اطلاعاتي با دانسته هاي قبلي خود از جمله مواردي بود كه در اين دوره بيان گرديد.

منبع خبر :
دفتر روابط عمومي
نویسنده:
سيد محمد رضوي علوي
ایمیل نویسنده:
sked92@gmail.com
تاریخ:
1397/11/10
تعداد بازدید:
50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1398،  رونق توليد
آدرس:  كرمان، بلوار جمهوري اسلامي، شركت توزيع نيروي برق جنوب كرمان
كدپستي : 7618815676               تلفكس :  32110402-034
تلفن گويا: 5-32110403-034    صندوق پستي: 344-76175
INFO@sked.co.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه