۱۳۹۸ جمعه ۶ ارديبهشت
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
برگزاري جلسه صيانت از حقوق شهروندي در شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان
از جمله مهمترين وظايف اين ستاد ترويج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، آگاه سازي مردم از حقوق و تكاليف به منظور انضباط اجتماعي و قانون گرايي در جامعه و پيشگيري از تخلفات اداري و رسيدگي به شكايات مردم مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، اين نشست با حضور مديرعامل شركت، بازرس ستاد صيانت از حقوق شهروندي و عفاف و حجاب و مسئول اين ستاد در مهرماه سال جاري برگزار گرديد.

مهدوي نيا در ابتداي اين نشست به معرفي و ارائه گزارشي از عملكرد شركت پرداخت و گفت: راه اندازي سيستم جامع مشتركين مبتني بر فرايند، راه اندازي اپليكيشن اندرويد خدمات مشتركين، راه اندازي خدمات الكترونيك در پرتال شركت ،آموزش خدمات الكترونيك در مدارس ، راه اندازي 70 دفتر پيشخوان و 50 دفتر ICT روستايي جهت ارائه خدمات غيرحضوري،برخي از فعاليت هاي اين شركت در راستاي صيانت از حقوق شهروندي مي باشد.

وي در پايان سخنان خود تصريح كرد: كسب مقام دوم در عرصه پژوهش و فناوري در بين شركت هاي توزيع، كسب عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهيد رجائي سال 96 ،كسب رتبه برتر در مديريت فعاليت هاي سامانه اطلاعات مكاني، كسب مقام در برق رساني به روستاهاي فاقد برق از جمله مقام هاي كسب شده توسط شركت برق جنوب استان مي باشد.

 در ادامه اين نشست شجاع حيدري بازرس ستاد صيانت از حقوق شهروندي و عفاف و حجاب با تاكيد بر لزوم ترويج مفاهيم و برنامه هاي حقوق شهروندي بيان كرد: در تلاش هستيم دستورالعمل هاي مربوط به ستاد صيانت از حقوق شهروندي و عفاف و حجاب را اجرا، توسعه و ترويج دهيم چرا كه معتقديم حقوق شهروندي امري است كه بايد در تمامي سطوح و در بطن جامعه اجرايي شود.

وي با اشاره به اهداف اين ستاد افزود: از جمله مهمترين وظايف اين ستاد ترويج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، آگاه سازي مردم از حقوق و تكاليف به منظور انضباط اجتماعي و قانون گرايي در جامعه و پيشگيري از تخلفات اداري و رسيدگي به شكايات مردم مي باشد.

در پايان اين نشست خانم مقصودي در خصوص نحوه تكميل و تهيه مستندات مربوط به چك ليست هاي حقوق شهروندي و  عفاف و حجاب توضيحاتي ارائه نمودند. 

منبع خبر :
دفتر روابط عمومي
نویسنده:
سيد محمد رضوي علوي
ایمیل نویسنده:
sked92@gmail.com
تاریخ:
1397/07/28
تعداد بازدید:
42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1398،  رونق توليد
آدرس:  كرمان، بلوار جمهوري اسلامي، شركت توزيع نيروي برق جنوب كرمان
كدپستي : 7618815676               تلفكس :  32110402-034
تلفن گويا: 5-32110403-034    صندوق پستي: 344-76175
INFO@sked.co.ir
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه